Laméris

Ons team

Onze mensen zijn gepassioneerde teamplayers. 
Wij denken mee en zijn gedreven om onze klanten te laten excelleren.
Wij onderscheiden ons door onze grondige service, excellente vakkennis en optimale nazorg.


Marco Erenstein

Business Development
Manager Surgical
marco.erenstein@lameris-group.nl
06 – 51 48 93 70
Carina Zarkema
HR 
carina.zarkema@lameris-group.nl
030 – 600 87 05
Elrik Bos
Manager Operations
elrik.bos@lameris-group.nl
06 – 10 97 68 79

Gerald Klein Woolthuis

Algemeen Directeur
gerald.kleinwoolthuis@lameris-group.nl
06 – 10 00 01 77

Winot Gambhirsingh
Business Unit Manager
winot.gambhirsingh@lameris-group.nl
06 – 17 42 25 55

Amit Jhakrie

Implementatie Manager Solutions
amit.jhakrie@lameris-group.nl
06 – 53 36 60 05

Margot van Hulsentop

Project Manager
margot.vanhulsentop@lameris-group.nl
030 – 600 87 05
Zala Malikbaba
Product Specialist
zala.malikbaba@lameris-group.nl
06 – 20 20 19 09
Koen van Alebeek
Project Manager
koen.vanalebeek@lameris-group.nl
030 – 600 87 11

Michel Aerts

Magazijn & Logistiek
michel.aerts@lameris-group.nl
030 – 600 87 11

Ivanka Heyden

Marketingcommunicatie adviseur

ivanka.heyden@lameris-group.nl
06 – 26 10 19 32

Stefan Mertens

Project Manager

stefan.mertens@lameris-group.nl
030 – 600 87 11

Ali Awad

Product Specialist
ali.awad@lameris-group.nl
06 – 20 35 42 21
Danny Peters
Magazijn & Logistiek
danny.peters@lameris-group.nl
030 – 600 87 11
Pim van der Vliet
Business Development Manager
pim.vandervliet@lameris-group.nl
06 – 22 53 00 49

Gertrud Rietveld

Business Development
Manager KNO
gertrud.rietveld@lameris-group.nl
06 – 82 06 49 34

Aliët Koopman

Commercieel Medewerker
aliet.koopman@lameris-group.nl
030 – 600 87 11
Paul Hoeboer
Business Development Manager
Ophthalmology
paul.hoeboer@lameris-group.nl
06 – 22 53 00 49
Geert Ottens
Business Controller
geert.ottens@lameris-group.nl
030 – 600 87 18
Marco Erenstein
Business Development
Manager Surgical


marco.erenstein@lameris-group.nl
06 – 51 48 93 70
Carina Zarkema
HR 
carina.zarkema@lameris-group.nl
030 – 600 87 05
Elrik Bos
Manager Operations
elrik.bos@lameris-group.nl
06 – 10 97 68 79

Gerald Klein Woolthuis
Algemeen Directeur

gerald.kleinwoolthuis@lameris-group.nl
06 – 10 00 01 77

Winot Gambhirsingh
Business Unit Manager

winot.gambhirsingh@lameris-group.nl
06 – 17 42 25 55
Amit Jhakrie
Implementatie Manager Solutions
amit.jhakrie@lameris-group.nl
06 – 53 36 60 05
Margot van Hulsentop
Project Manager
margot.vanhulsentop@lameris-group.nl
030 – 600 87 05
Zala Malikbaba
Product Specialist
zala.malikbaba@lameris-group.nl
06 – 20 20 19 09
Koen van Alebeek
Project Manager
koen.vanalebeek@lameris-group.nl
030 – 600 87 11
Michel Aerts
Magazijn & Logistiek
michel.aerts@lameris-group.nl
06 – 22 40 78 04
Ivanka Heyden
Marketingcommunicatie adviseur
ivanka.heyden@lameris-group.nl
06 – 26 10 19 32
Stefan Mertens
Project Manager
stefan.mertens@lameris-group.nl
030 – 600 87 11
Ali Awad
Product Specialist
ali.awad@lameris-group.nl
06 – 20 35 42 21
Danny Peters
Magazijn & Logistiek
danny.peters@lameris-group.nl
06 – 30 15 01 57
Pim van der Vliet
Business Development Manager
pim.vandervliet@lameris-group.nl
06 – 22 53 00 49
Gertrud Rietveld
Business Development
Manager KNO
gertrud.rietveld@lameris-group.nl
06 – 82 06 49 34
Aliët Koopman
Commercieel Medewerker
aliet.koopman@lameris-group.nl
030 – 600 87 11
Paul Hoeboer
Business Development Manager
Ophthalmology
paul.hoeboer@lameris-group.nl
06 – 22 53 00 49
Geert Ottens
Business Controller
geert.ottens@lameris-group.nl
030 – 600 87 18

Deel dit project:

Advies nodig? Neem contact op met Gertrud.